Nogomet: NK Jadran-NK Funtana 1:1 (0:0)

03.11.2014. 00:01; ; Početna / Sport i rekreacija / Nogomet: NK Jadran-NK Funtana 1:1 (0:0)
2014-11-02_23h59_25

Razočarane su Šajete napustile Veli Jože. Jadran je danas bio bolja momčad, zaslužio trobod više od Funtanjana, ali potonji u svojim redovima imaju specijalistu za važne eurogolove. Utakmicu je obilježio veliki broj gledatelja, bilo ih je preko 400.

Dobrano su se u prvoj polovici prvog dijela ispromašivali Porečani. Najprije je u devetoj minuti Goran Tomić pogodio gredu nakon odbijanaca u šesnaestercu Funtanjana, a onda je desetak minuta kasnije Šendula veliku prigodu s deset metara poslao pored gola.

U 22. minuti dvije velike prigode za Jadran, ali su „zicere“ u razmaku od 30 sekundi promašili mlađahni Legović i Badrov. U nastavka su gledatelji vidjeli oba pogotka.

Najprije je u 63. minuti Toni Belušić „opalio“ s visine šesnaesterca, a lopta je u letu taknula stopera Funtane Popovića, promijenila smjer i prevarila Lisjaka za 1:0.

Nakon toga domaći uspostavljaju kontrolu na utakmicom, no osam minuta prije kraja Kukuljan dosuđuje jedan prekršaj za goste na polovici Porečana. Lopti je pristupio Timon Gjumić, a strepnje Šajeta su se ostvarile – lopta je okončala u rašljama za konačnih 1:1.