NEWS
VALFRESCO 4 S
SPORTduo – s2

Natječaj za radno mjesto direktora/ice Turističke zajednice Općine Vižinada

oglas za posao TZ Vižinada
05.05.2022. 15:40; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Natječaj za radno mjesto direktora/ice Turističke zajednice Općine Vižinada

Na temelju članka 22. stavka 2. Zakona o turističkim zajednicama i promicanju hrvatskog turizma („Narodne novine“ broj 52/19 i 42/20), i članka 23. Statuta Turističke zajednice Općine Vižinada (Službene novine Općine Vižinada-Visinada, broj 10/2020 ) i Odluke Turističkog vijeća Turističke zajednice Općine Vižinada, Turističko vijeće Turističke zajednice Općine Vižinada raspisuje Natječaj za radno mjesto direktora/ice Turističke zajednice Općine Vižinada – 1 izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme na 4 godine.

Uvjeti natječaja i opis poslova navedeni su u natječaju.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 15 dana od dana objave Natječaja na službenim internetskim stranicama Turističke zajednice Općine Vižinada – www.tz-vizinada.hr, odnosno do 20. svibnja 2022. godine, a dostavljaju se na adresu: Turistička zajednica Općine Vižinada, Vižinada 18a, 52447 Vižinada, s naznakom: „NE OTVARATI – Natječaj za radno mjesto direktora/ice“.

Sve informacije o natječaju moguće je dobiti radnim danom od 07 do 15 sati na telefon 052/446-110 ili putem elektroničke pošte [email protected].