Pevex s 3009
FOGO

Nastavlja se izgradnja zone Balota

17.10.2006. 00:00; ; Početna / Gospodarstvo / Nastavlja se izgradnja zone Balota
719DSC00049a.JPG


Od neki dan navedena je parcela ograđena žičanom ogradom, a unutar ograde sa pripremom terena započeli su teški građevinski strojevi.

plaćeni oglas

Što će se graditi na navedenoj lokaciji još je nepoznato, jer na gradilištu nije postavljena obvezna tabela sa informacijama o građevinskoj dozvoli, investitoru, nadzornom orgranu, izvođaču i vrsti objekta !

Sa stranica pravosudje.hr uspjeli smo jedino isčitati da je uknjiženi vlasnik Ugo Oprema i građenje d.o.o. iz Zagreba te da je zemljište označeno kao park (!).

Na stranicama www.ugo-oprema.hr za sada nema najave objekta u Poreču,  ali je svakako preporučujemo za posjetu.

Bilo kako bilo, Balota ili ti ga Centar V postaje novo poslovno središte Poreča s čak 4 poslovna objekta u izgradnji i jednim u pripremi (na parceli koja je u gruntovnici zabilježena u vlasništvu Riviera holding-a).

Galerija slika uz članak