Najbolji strijelac lige donio slavlje Šajetama

22.03.2014. 19:20; ; Početna / Sport i rekreacija / Najbolji strijelac lige donio slavlje Šajetama
2014-03-22_19h18_11

Branili su se Crikveničani gotovo cijelu utakmicu, ali se nisu obranili. Njihov današnji „krvnik“ zove se Marko Kepčija koji je iskoristio „post“ suigrača Baše i Novigrađanina Grpca pa je sada usamljen na vrhu ljestvice strijelaca.

ako se najviše igralo između dva šesnaesterca, Porečani su pokušavali probiti gostujući bunker, ali u prvih 45 minuta u tome nisu uspjeli. Prvu prigodu bilježimo u 20. minuti kada je Tikas poslao dugu loptu za Bašu kojega stiže Uremović i blokira pokušaj loba porečkog napadača.

Sedam minuta kasnije šutira Kuna, Petrušić pomalo nespretno izbija u korner. U 37. minuti korner za goste, Rubčić prima odbijenu loptu od domaće obrane na prsa, ali njegov udarac odlazi preko gola.

U posljednjoj minuti prvog dijela Baša je krenuo u solo prodor, nanizao trojicu, ali mu je lopta pobjegla taman kada je stigao ispred Sroka kojemu je lopta stigla u ruke.

U nastavku Jadran ima više posjeda lopte, ali u 47. prijeti Butorac čiji udarac odlazi pored gola. Pet minuta kasnije prijeti Ereiz, ali njegov oštar udarac Srok odbija u korner. U 61. minuti isti igrač iz „slobodnjaka“ puca malo preko grede.

Pet minuta kasnije Franjo Ereiz uzima loptu kod novog slobodnog udarca, a Srok loptu odbija šakama. U 74. minuti Dujanić i Baša kombiniraju, a potonji s 25 metara upućuje jak udarac koji završava poviše gola.

U 77. minuti ponovno Baša na djelu. Izveo je slobodni udarac s malo preko 20 metara, a njegov udarac „punom nogom“ prolazi pored živog zida pa Srok jedva odbija u korner. Pet minuta prije kraja susreta Dujanić na brzinu izvodi jedan prekid, pronalazi Kepčiju koji šutira iz voleja, ali Srok je ponovno na mjestu.

Ipak, tri minute kasnije pokleknuo je i on. Dujanić je poslao dubinsku loptu za Marka Kepčiju koji iz okreta pogađa suprotni kut za konačnih 1:0 i veliko porečko slavlje.