Na korak do polufinalne vize – ŽOK Kaštela DC-ŽOK Poreč 1:3

16905002_1099753400136222_2929909630009678987_o
30.03.2017. 10:23; ; Početna / Sport i rekreacija / Na korak do polufinalne vize – ŽOK Kaštela DC-ŽOK Poreč 1:3

Odbojkašice Poreča uspjele su u gostima poraziti Kaštelu DC te tako napraviti veliki korak ka ulasku među četiri najbolje ekipe države. U prvom setu Dalmatinke su nakon 27 minuta uspjele povesti, nakon čega Porečanke dižu ritam i u sljedeća tri seta ne dozvoljavaju Kaštelankama ni „mrvice“.

Drugi četvrtfinalni ogled igra se u Poreču ove subote, s početkom u 18:30, a Stojakovićeve djevojke mogu pobjedom definitivno potvrditi polufinalnu vizu.