Mladi stolnotenisači Tara osvojili čak 5 medalja na Otvorenom turniru Istarske županije

83510423_2744649472280861_7304930915916972032_o
27.01.2020. 13:20; ; Početna / Novosti / Okolne općine / Mladi stolnotenisači Tara osvojili čak 5 medalja na Otvorenom turniru Istarske županije

Na 4.Otvorenom turniru Istarske županije u stolnom tenisu, održanom proteklog vikenda u Puli, mladi stolnotenisači iz Stolnoteniskog kluba “Tar“ ostvarili su iznimno lijepi uspjeh i vratili se doma sa čak pet osvojenih odličja.

U konkurenciji blizu pedesetak natjecatelja i natjecateljica sa najviše sportske forme pokazali su se: Raul Vojinović u kategoriji najmlađih kadeta sa osvojenim srebrom te Danijel Filipović u kategoriji mlađih kadeta također sa srebrnim odličjem dok je Dominik Maršić u istoj kategoriji osvojio broncu.
U kategoriji kadeta treće mjesto i brončano odličje podijelili su Ivan Filipović i Teo Maršić iza Lea Lukeza iz Pazina i Griparić Josipa iz Brovinja, dok je najmlađi član kluba u Taru, Ante Antičević u kategoriji najmlađih kadeta natjecanje završio u skupini, bez plasmana u glavni žrijeb.

Čestitamo svima na osvojenim odličjima, zalaganju i trudu kojeg su pokazali na početku nove sportske sezone a već idućeg tjedna na rasporedu je novi turnir regije u Opatiji na kojem će nastupiti i dva mlada stolnotenisača iz Tara.