Mladi stolnotenisači STK “Vrsar” na međunarodnom stolnoteniskom prvenstvu u Dugom Selu

19.02.2024. 22:20; ; Početna / Sport i rekreacija / Mladi stolnotenisači STK “Vrsar” na međunarodnom stolnoteniskom prvenstvu u Dugom Selu
1432654948006

U  Dugom Selu odigrano je međunarodno stolnotenisko natjecanje, Memorijal “Đuro Dubenik” za sve mlađe kategorije.
Stolnoteniski klub “Vrsar” nastupio je u dvije kategorije.

Prvog dana u kategoriji mlađih kadeta Paolo Pulić dospio je do borbe za postolje izgubivši tek u četvrtfinalu. Nakon prvog mjesta u skupini dobio je još dva susreta i na kraju izgubio od Terihaja iz Zagreba.
Drugi dan su Emil Prekalj, Kevin Sirotić i Paolo Pulić u konkurenciji kadeta svaki prošli skupinu sa dvije pobjede i porazom. U glavnom turniru su poraženi u šesnaestini finala.

Kadeti su odigrali i 1.kolo Hrvatskog kupa gdje su u Zagrebu poraženi od ekipe “Rakuna” 3:0. Puno iskusnija i starija ekipa bila je prejaka za kadete Vrsara.

Narednog vikenda u Umagu se održava 4.županijski turnir za mlađe kategorije dok je Poreč i stolnoteniski klub”Jadran” domaćin kvalifikacijskog turnira za seniorke i seniore koje će biti ponovno održano u Vrsaru od 21.- 24.3.2024. što je još jedan veliki događaj koji se održava u Vrsaru.