Mladi atletičari Maximvsa osvojili su 4. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u krosu

335864835_584174810430119_936132982373295848_n
12.03.2023. 22:13; ; Početna / Sport i rekreacija / Mladi atletičari Maximvsa osvojili su 4. mjesto na Prvenstvu Hrvatske u krosu

U subotu je u organizaciji Atletskog Saveza Istre i atletskog kluba Medulin održano Prvenstvo Hrvatske u krosu. Nastupilo je preko 600 natjecatelja i natjecateljica u svim dobnim kategorijama od mlađih kadeta/kinje, pa sve do seniora/ki.
Porečki atletski klub Maximvs imao je svoje predstavnike u kategoriji mlađih kadeta.
Dečki su trčali u sastavu: Arian Matić, Jakov Horvat, Karlo Rudan i Diego Beaković.

U izrazito jakoj konkurenciji mali Maximvsi su pokazali pravo junačko srce i ostvarili odličan rezultat, zauzeli su ukupno 4. mjesto, a pobjedničko postolje im je “pobjeglo” za nekoliko bodova.
Arian je zauzeo 4. mjesto, iako je do samog finiša utrke bio 2., Jakov je bio 11., Karlo 28. i Diego 52.
Prva trojica ulaze u zbroj bodova i takose dolazi do ukupnog plasmana.