Mlade rukometašice Poreča pobijedile Umag, djevojčice izgubile od kolegica iz Umaga

46525563_10215093889637993_4158619921351180288_n
25.11.2018. 22:47; ; Početna / Sport i rekreacija / Mlade rukometašice Poreča pobijedile Umag, djevojčice izgubile od kolegica iz Umaga

Rukometašice Poreča su ostvarile novu pobjedu u 5. kolu županijske rukometne lige za mlađe kadetkinje rođene 2004/05 godine.

Pobijedile su u gostima ekipu ŽRK Umag.

Rutinski odrađena utakmica, iako se po rezultatu iz prvog poluvremena ne čini tako, trebalo je proći cijelo poluvrijeme da bi naše rukometašice ozbiljno ušle u ovu utakmicu i upisale nova dva boda.

ŽRK Umag – ŽRK Poreč   7:13 (5:3)

Zgoditke za Poreč su postigle: Ivančić , Picco i Mejrić po 3, Hrlić 2, Pušić i Kodan po 1.

Za ekipu Umaga najviše zgoditaka je postigla Gjini 4.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Marija Barišić, Dina Mejrić, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Mirna Hutinski, Emanuela Blažević, Nika Pušić, Lana Prgić, Ivana Prgić i Zea Aleksić.

Trener Goran Rajković.

Djevojčice ŽRK Poreč rođene 2006/07 godine izgubile su u 5. kolu županijske lige od ekipe ŽRK Umaga.

Novi poraz naših djevojčica koje igraju u ovom sastavu svoju prvu sezonu, ali za svaku pohvalu jer se vidi napredak u igri sa svakom novom odigranom utakmicom.

ŽRK Umag – ŽRK Poreč  20:7 (8:1)

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Samra Ahmetspahić, Ema Alić, Katja Šoš, Lana Kovačević, Gabriela Benić, Baljak Stela, Eva Jurković, Nikolina Kodan, Putnik Elena i Vanessa Zejnilović.