gušti 24
Vinski grad s

Mija Radosavljević 1. na stolnoteniskom turniru Saša Paar u Zagrebu

TRENER-LUKAČIĆ I MIJA RADOSAVLJEVIĆ
29.10.2013. 08:05; ; Početna / Sport i rekreacija / Mija Radosavljević 1. na stolnoteniskom turniru Saša Paar u Zagrebu

Na stolnoteniskom turniru „Saša Paar“ koji se održao u Zagrebu ovog vikenda Mija Radosavljević iz STK Višnjan osvojila je sjajno 3.mjesto.
Na turniru koji je okupio preko 350 mladih stolnotenisača-ca iz preko 50 klubova Hrvatske  Mija je nadmoćno u konkurenciji ml.kadetkinja u svojoj grupi osvojila 1. mjesto i tako se plasirala za daljnje natjecanje u razigravanju za prvih 16 mjesta. U grupi je pobjedila Ingu Varga iz Bjelovara 3:0, Danijelu Jovanović iz STK Maraton-Zagreb 3:0, u daljnjem razigravanju u 1.kolu je bila slobodna,  u 1/8 finala pobjedila Luciju Dankić 3:2 iz Mošćenice u ¼ finalu pobjedila je Anamariju Tominac iz Dugo Selo 3:0 da bi u polufinalu izgubila od trećeplasirane na rang listi Petre Bulić 3:2 iz STK Sveti Martin-Dugo Selo.
Mija je trenutno na 7.mjestu rang liste u Hrvatskoj.

U konkurenciji najmlađih kadeta najveći „biznis“ napravio je Ante Katalinić koji je od 51. mjesta poslije turnira u Zagrebu stao na rang listi na 27. mjesto. Najmlađi kadetet Noah Čančar prošao je grupu na 2. mjestu , a u daljnjem razigravanju u 1/16 pobjedio Roka Metej i u 1/8 izgubio od Leona Milaka iz MGK Žabnik te na kraju osvojio 10.mjesto, tako da je ostao na 16.mjestu rang liste. Noa je i u konkurenciji ml.kadeta prošao grupu i sa novim bodovima nalazi se na 33 . mjestu što je najbolji rezultat u obje konkurencije njegovog godišta. Mija je bila u konkurenciji kadetkinja također prva u grupi i u 1/8 finalu izgubila od Franović iz Opatije . Na rang listi je na 23.mjestu što je najvreijedniji rezultat stolnotenisača-ca u Istarskoj županiji u te dvije konkurencije.