12111964_933459836733176_7800935784529519586_n
25.10.2015. 22:42; ; Početna / Sport i rekreacija / Memorijal „Drago Božić”- koji se ujedno boduje kao treće prvenstvu ŠRD „ Zubatac“„ Zubatac“ Poreč završio sa dobrim ulovom

Ulovljeno je ukupno oko 45 kg kvalitetne ribe ( riboni, orade, baraji, kantari i sl ).

Najviše uspjeha su imali:

1. Željko Velić, ulov 3524
2. Bruno Glavić „ 3166
3. Damir Sinković „ 3150

Sinković je ujedno i ulovio najveću ribu ( šarag) ulov od 0, 610 kg. Četvrto mjesto osvoji je po drugi puta ove godine Rikardo Grubica i njemu je pripala utješna nagrada.

Učestvovalo je 25 takmičara. Dvoje takmičara je diskvalificirano zbog ulova ribe po zaštitom.

Po završetku takmičenje nastavljeno je druženje uz jelo i piće u restoranu Skiper koji je postao baza za ribiče prilikom klupskih takmičenja.

Suci : Lujo Koporčić i Milan Kos nisu imali posebne primjedbe osim već navedenih diskvalifikacija .

Pošto je ovo natjecanje bilo i izlučno za sastav ekipa na turniru Sveti Mauro, kvalificirani su slijedeći natjecatelji:
Željko Velić, Vili Pilar, Bruno Glavić, Dušan Sanković, Damir Sinković i Marjan Babić

Voditelj takmičenje bio je Živko Buterin.

Fotografija: prvoplasirana četvorka i predsjednik