IRONMAN S-24

Mateo Jures iz judo kluba Istra brončani na Prvenstvu Hrvatske

2024-10-20_11h59_33
20.10.2024. 12:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Mateo Jures iz judo kluba Istra brončani na Prvenstvu Hrvatske

U subotu, 19. listopada, u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete (PH U16), gdje su mladi judaši pokazali svoj talent i borbenost.

U kategoriji do 66 kg, Mateo Jures ostvario je izvanredan rezultat, osvojivši brončanu medalju nakon četiri pobjede i samo jednog poraza. Ova kategorija bila je najzahtjevnija na natjecanju, s ukupno 35 natjecatelja koji su se borili za mjesto na postolju.

David Milanović natjecao se u kategoriji do 48 kg te ostvario dvije pobjede i dva poraza. Nažalost, izgubio je borbu za broncu i završio na sjajnom 5. mjestu, pokazujući veliku borbenost i potencijal za buduće natjecateljske uspjehe.

Čestitke obojici natjecatelja na postignućima!