Luka Palm iz Kickboxing kluba Vrsar osvojio brončanu medalju na Prvenstvu Hrvatske !

12.04.2022. 23:04; ; Početna / Sport i rekreacija / Luka Palm iz Kickboxing kluba Vrsar osvojio brončanu medalju na Prvenstvu Hrvatske !
3

U Opatiji je  tijekom subote održano Prvenstvo Hrvatske u kickboxingu u tri različite discipline: low kick za seniore, kick light za juniore i light contact za starije kadete. Na četiri borilišta borilo se 238 natjecatelja, članova 53 kluba iz cijele  Hrvatske.

Za Kickboxing klub iz Vrsara prvi put je na nekom od natjecanja nastupio Luka Palm  u disciplini  light contact za starije kadete.  Osvojio je treće mjesto i tako nastavio tradiciju da se svaki borac koji je nastupio za KBK Vrsar vrati s medaljom sa svog prvog natjecateljskog nastupa, ovaj put je to medalja s državnog natjecanja.
U četvrtfinalu Luka je pobijedio predstavnika iz Rijeke tehničkim prekidom, a za ulazak u finale izgubio je od borca koji iza sebe ima pedesetak turnira i aktualni je državni prvak u više disciplina.