Lijep uspjeh stolnotenisača Sv.Lovreča i Nove Vasi !

08.05.2011. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Lijep uspjeh stolnotenisača Sv.Lovreča i Nove Vasi !

Danas je u Gradskoj sportskoj dvorani „Veli Jože" u odličnoj organizaciji Gstk „Poreča" održan momčadski „Kup grada Poreča" u stolnom tenisu koji je okupio preko 80 stolnotenisača i stolnotenisačica i 14 veterana iz klubova Poreštine : Žbandaja, Tara, Višnjana, Vrvara-Musaleža, Kaštelira, Nove Vasi, Svetog Lovreča i Poreča.
U kategoriji kadetkinja sjajnom igrom ekipa Svetog Lovreča u sastavu : Mateja Pršurić i Suzana Tramošljanin osvojila je 1. mjesto.
U najmlađim kadetkinjama sjajnom igrom i zalaganjem 2. mjesto osvojila je ekipa Svetog Lovreča 1 u sastavu : Tamara Vošten i Tea Matošević dok je 3.mjesto osvojila ekipa Svetog Lovreča 2 u sastavu : Helen Silva i Michaela i Ivana Mikulić.
U kategoriji najmlađih kadeta vrlo lijep rezultat osvajanjem 2. mjesta izborila je mješovita ekipa Leon Španić iz Višnjana i Nikola Glavočević iz Svetog Lovreča, dok dva 3. mjesta dijele ekipe Svetog Lovreča u sastavu: Antonio Sošić i Marko Ereiz te Nove Vasi u sastavu : Anto Rubil , Noa Soldatić i Antonio Prenc.
U kategoriji veterana svoju ulogu favorita opravdao je trener Nove Vasi i Svetog Lovreča Branko Jakovetić koji je nastupio sa kolegom iz Austrije Wernerom Burgerom te bez poraza osvojio 1. mjesto.
Većina stolnotenisača i stolnotenisačica klubova Svetog Lovreča i Nove Vasi sljedećeg vikenda nastupa na 58. Međunarodnom prvenstvu Zagreba popularnom „Zagipingu" koji se održava od 13.- 15.05.2011.godine a ovaj turnir im je bio krasna provjera svoje igre i forme.