Larisa Glavina brončana na Europskom prvenstvu !

345652788_206016028946790_6312930518758110798_n
12.05.2023. 21:41; ; Početna / Sport i rekreacija / Larisa Glavina brončana na Europskom prvenstvu !

Sa zaista ostvarenim lijepim uspjesima vratile su se dvije članice porečkog bodybuilding kluba Veli Jože sa Europskog prvenstva koje se šest dana održavalo u španjolskom ljetovalištu Santa Susanna nedaleko Barcelone.

U Španjolskoj je mlada Larisa Glavina ostvarila najveći juniorski uspjeh u klupskoj povijesti osvojivši brončanu medalju u disciplini bodyfitness, dok je u istoj disciplini u seniorskoj konkurenciji zauzela osmo mjesto.
Larisa je tako na europskoj smotri osvojila jedino odličje od svih hrvatskih natjecatelja u španjolskoj. Maja Baričević je pak u seniorskoj konkurenciji zajedno s Dariom Stankovićem iz Požege zauzela peto mjesto u mješovitim parovima.

Glavina i Baričević su time uspješno zaključile vrlo intenzivan period nastup u kojem su od prvenstva Hrvatske do Europskog prvenstva ostvarile vrlo značajne rezultate.