Košarka: Poraz juniora uz izvrsnu predstavu KK POREČ – KK PULA 1981 67 – 73

10835281_561371820667879_7730986744204990158_o
24.05.2015. 09:51; ; Početna / Slider / Košarka: Poraz juniora uz izvrsnu predstavu KK POREČ – KK PULA 1981 67 – 73

U prvoj polufinalnoj utakmici naši juniori su izgubili 6 razlike.
Nakon ovakve utakmice mješa se osjećaj zadovoljstva, ponosa i žala…za pobjedom naravno. Zaslužili smo je svime! Pristupom, voljom, željom, borbom, timskom igrom.

Kako reći igračima da nije dobro ( jer smo ipak izgubili ) kada uz bolove u koljenu igrač i dalje igra, kada igrač sa tri osobne pogreške nakon četvrtine i pol i dalje želi na teren i obećaje da neće napraviti četvrti, kada igrač nakon što je dva puta izlazio tako da ga suigrači nose sa terena zbog grčeva opet ulazi na svoj zahtjev u igru! Kada svi igrači koji nisu ušli bodre svoje suigrače i ne žale se!

Mogu samo reći da sam ponosan što vodim takvu grupu momaka koji su danas ostavili srce na terenu jedan za drugog!

Otvorili smo utakmicu odlično i pokazali od samog početka da protivniku neće biti lako iako nas je pred samo dva tjedna lagano dobio 50 razlike. Igralo se je koš za koš bez velikog odmicanja pa je nakon prve četvrtine rezultat bio 20-21. U drugu četvrtinu opet ulazimo dobro, borbeno i kontrolirano. Unatoč malim problemima sa osobnim pogreškama i dalje se držimo te na poluvrijeme odlazimo sa -3 ( 36-39 ). U drugo poluvrijeme ulazimo malo lošije pa protivnik radi razliku i odlazi na 11 razlike ali nakon našeg time out-a vraćamo se u igru pa pred zadnju četvrtinu odlazimo na odmor sa 47-55. U zadnjoj četvrtini smo krenuli još jače ali nas je umor sustigao i uz presing po cijelom terenu ipak nismo uspjeli preokrenuti rezultat iako smo dobili četvrtinu ( 20-18 ). Utakmica završava konačnim rezultatom 67-73.

Imamo aktivan rezultat za uzvrat! Vjerujem da će dečki dati sve od sebe i ostaviti srce na parketu kao i danas!

Svaka čast svima, izuzetno sam ponosan i optimističan pred uzvrat…Moramo se skupiti i hrabro i borbeno odigrati do zadnje sekunde!!