Košarka: poraz juniora u trećem kolu istarske županije – KK ˝GHIA STAFF˝ PAZIN – KK POREČ 87 – 46

kkporec-juniori2015
10.11.2014. 12:59; ; Početna / Sport i rekreacija / Košarka: poraz juniora u trećem kolu istarske županije – KK ˝GHIA STAFF˝ PAZIN – KK POREČ 87 – 46

Naši juniori su u trećem kolu bili na gostavanju u Pazinu i doživjeli težak i nerealan poraz.

KK ˝GHIA STAFF˝ PAZIN
Ivančić, Guštin, Krnjus 16, Fabris 28, Erik 4, Krulčić, Baća, Brajković 24, Grubiša 11,Krulčić 4.

KK POREČ
Martuslović 2, Jakšeković 3, Munda, Grubica 2, Žužić 4, Glušac 16, Uljančić 10, Legović 2, Rupčić 7.

Sa lošim ulaskom u utakmicu dolazi i prednost domaćina ( 12-2 ). Nakon teških uvodnih minuta zaigrali smo odlučnije te se uspjeli vratiti i završiti četvrtinu na samo -3 ( 19-16 ). U drugu četvrtinu ulazimo kao u prvu, loše. Sa puno tehničkih pogrešaka ( izgubljene lopte ) i ne preuzimanjem odgovornosti dopuštamo protivniku da to iskoristi, te sa agresivnom obranom i kontranapadima čini veliku prednost i na poluvrijeme odlazi sa velikih +19 ( 44-25 ). U treću četvrtinu ulazimo bolje ali iskusniji protivnik zadržava svoju prednost pa četvrtina završava 13 – 13 ( 57-38 ). Zadnju četvrtinu su svi igrači dobili priliku iako suparnici nisu popuštali i u zadnjoj četvrtini napravili veliku razliku ( 30-8 ) pa utakmica završava rezultatom 87 – 46.

Čestitke Pazinu na pobjedi, a mi moramo naučiti iz pogrešaka i pokazati više odlučnosti, osloboditi se straha i zaigrati kako stvarno znamo i možemo.

Dečki, dignite glave i uložite još više truda jer samo tako možemo svi skupa napredovati!