Košarka: POBJEDA KADETA U DRUGOM KOLU ISTARSKE ŽUPANIJE

10256242_476659525805776_8963362128195388668_n
03.11.2014. 00:20; ; Početna / Sport i rekreacija / Košarka: POBJEDA KADETA U DRUGOM KOLU ISTARSKE ŽUPANIJE

Naši su kadeti u nedjelju, 02.11. odigrali utakmicu drugog kola kadetske lige Istarske županije protiv ekipe Labina u Labinu i ostvarili prvu pobjedu.

KK LABIN – KK POREČ 49 – 65 ( 13-12, 11-22, 8-15, 17-16 )

KK LABIN: Sinožić 2, Fable 29, Bertoša, Hevešević, Mladenov, Juričić, Krištić, Milevoj 7, Zahtila 7, Belušić, Kelentrić 2, Višković.

KK POREČ: Lukić 24, Martuslović 19, Kramarić, Munda 3, N. Žužić 6, C. Žužić 2, Baniček, Prskalo 6, Starčević Josić, Grubica 5, Rupčić, Gersinich.

Početak utakmice je bio neizvjestan i sa manjkom samopouzdanja sa naše strane pa igramo u egalu prvu četvrtinu 13-12. Početak druge četvrtine potpuno drugačiji. Zaigrali smo odlučnije i to se odrazilo na rezultatu pa poluvrijeme završavamo sa 24-34. U istom ritmu ulazimo i u drugo poluvrijeme pa na trenutke vodimo i 20 razlike. Četvrtinu završavamo rezultatom 8-15 ( 32-49 ). U zadnjoj četvrtini su svi igrači dobili priliku i sjajno odreagirali te zadržali rezultat na istoj razlici. Utakmica završava rezultatom 49-65.

Velika pohvala svim igračima jer su svi dali svoj doprinos protiv vrlo dobrog protivnika! Pokazali su veliku volju, želju i borbenost uz svoj talenat.