Košarka: Porečani bez motiva, pobjeda " Puli 1981 "

23.12.2007. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Košarka: Porečani bez motiva, pobjeda " Puli 1981 "

KK " Poreč " – KK " Pula 1981 " 83 : 84 ( 18 : 21 , 19 : 17, 23 : 21, 23 : 25 )

U prvoj četvrtini pulski košarkaši su poveli, a domaći košarkaši su igrali sporo, uspavljujuće, čekali su greške. Na poluvrijeme se otišlo s košem prednosti za
"Pulu 1981 ", 37 : 38 . U trećoj četvrtini, porečki košarkaši se na trenutak bude, igraju aktivnije obranu, lopta se brže kreće i stvara se mala prednost. No, to je bilo sve od domaćina u ovoj utakmici. Više šuteva ne pogađa obruč koša, nekoliko pogrešnih dodavanja i prednost je na kraju minimalna ( 60 : 59 ). U posljednjoj četvrtini ništa se ne mijenja, igra se bez motiva, u vodstvu se izmjenjuju ekipe, 26 sekundi prije kraja je 80 : 82. Po koš na svakoj strani i 11 sekundi prije kraja, time out i zadnji napad imaju Porečani. Lopta kruži, sekunde cure, nema faula i na kraju šut radi šuta, promašaj.
Najlošija utakmica na domaćem parketu, te prepušteno 2. mjesto " Opatiji " u jesenjem dijelu prvenstva.