Košarka: "Poreč" – "Kvarner" : + 14 za Porečane

08.03.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Košarka: "Poreč" – "Kvarner" : + 14 za Porečane

Utakmici je prethodila "medicinska" četvrtina, iskusni centar Breznički došao je u dvoranu s povišenim tlakom, a kapitena Bezmalinovića je doktor nakon pregleda također uputio na klupu. Trener je na trenutak gledao doktora u nevjerici, a onda uputio mlade igrače na zagrijavanje.
Podmlađena ekipa košarkaša "Poreča" krenula je od početka angažirano i nakon prvog vodstva održavala prednost, tako da ekipa "Kvarnera" nije uspjela niti jednom doći u priliku za izjednačenje.
Nakon početne, uvjetno rečeno "iskusnije" postave sa klupe ulaze mladi igrači Kljajić i Aleksić, no tempo ne pada i Porečani mirno dobijaju prvo poluvrijeme sa 51 : 42 .
U nastavku se ponavlja igra iz prvog poluvremena, uz Krizmana, Brkića i Vlizla, mladi su sve sigurniji, a dobro im asistira i Puh.
Pri kraju utakmice porečkoj publici se predstavljaju i najmlađi košarkaši Paris, Rosa i Petrović.
I dok je semafor pokazivao rezultat 91 : 77, lica jučer najkvalitetnije klupe: Bezmalinović – Breznički bila su u osmijehu, pobjeda, a što drugo.

KK "Poreč" : Kljajić 6, Brkić 14, Vlizlo 25, Krizman 26, Aleksić 7 i Puh 13 .