Kickboxing: Boris Mišković i Martina Đekić najbolji

29.04.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Kickboxing: Boris Mišković i Martina Đekić najbolji

Na seniorskom prvenstvu Hrvatske u kickboxingu, light contactu, okupilo se 99 natjecatelja iz 27 klubova, 75 seniora i 24 seniorke, a naslovi najboljih pojedinaca završili su u rukama člana rovinjskog "Budokaija" Borisa Miškovića te Martine Đekić iz porečkog "Kinga", dok je najboljim klubom proglašen riječki "Sušak".

Boris Mišković je do najviše stepenice pobjedničkog postolja stigao u kategoriji do 94 kg, a uz njega su zlatne medalje za rovinjski klub osvojili i njegov brat Bojan Mišković (do 84 kg) te Paulo Benussi (do 89 kg). Poker istarskih najsjajnijih odličja zaokružio je Toni Mikelić, član "Trojan Istre", najbolji u kategoriji do 79 kg. Njegov klupski kolega Denis Bačić svoj je nastup okončao sa srebrom oko vrata (do 57 kg), dok je u istoj kategoriji broncu osvojio član pulskog "Lava" Neven Gerenčir.

Pored Martine Đekić, koja je bila najbolja u kategoriji do 60 kg, zlatnu kolajnu je među seniorkama osvojila i članica porečkog "Primea" Mateja Pančelat (do 65 kg), dok su svoj nastup s broncama oko vrata okončale medulinska "lavica" Doris Vitasović (do 60 kg), Andrea Jurman iz "Trojan Istre" (do 65 kg) te članica "Planet sporta" Sabina Cerovac (+70 kg).