NEWS
valfresco

Karavana atletske Kvarnerske lige protekle se subote preselila u Poreč na stadion Veli Jože.

58380744_2138702202832063_3319761157165678592_o
29.04.2019. 01:29; Učitavanja: 200; Početna / Sport / Karavana atletske Kvarnerske lige protekle se subote preselila u Poreč na stadion Veli Jože.

U organizaciji atletskog kluba “Maximvs Poreč”, održano je 4. kolo Kvarnerske lige na kojem je nastupilo preko 180 mladih atletičara i atletičarki iz 11 klubova.

Uz standardne članove lige, kao gosti nastupili su i atletičari iz Maribora koji su trenutno na pripremama u Poreču.

S obzirom da je vremenska prognoza prijetila kišom i vjetrom, organizatori su se pribojavali da će natjecanje možda biti otkazano, iako u atletici nema otkazivanja natjecanja, bez obzira na vremenske uvjete.

Na svu sreću uvjeti su ipak bili idealni, uz prekrasno vrijeme, idealnu temperaturu, ali i lagani povjetarac koji je sprinterima ipak možda malo pokvario planove.

Sve u svemu prekrasna slika na Velom Joži, a za odličnu atomsferu pobrinuo se Giancarlo Šegon koji je odlično najavljivao utrke i vodio cijeli program.

Porečki Maximvsi su se na svom terenu, bodreni od strane roditelja i prijatelja pokazali u najboljem svijetlu. Iako je dobar dio članova kluba bio opravdano odsutan, oni prisutni bili su odlični.

Evo i njihovih rezultata:

Mlađi kadeti, 200 m:    

  •      – Leon Petrović, 4. mjesto (31,62)
  •      – Matija Marjanović, 5. mjesto (32,83)
  •      – Valentino Dal Din, 6. mjesto (34,06)
  •      – Daniel Đaković, 7. mjesto (34,51)

Mlađi kadeti, vortex:

  •      – Leon Petrović, 4. mjesto (38, 69 m)
  •      – Daniel Đaković, 14. mjesto (16,58 m)

Mlađi kadeti, skok u dalj:

  •      – Matija Marjanović, 9. mjesto (3,59 m)

Mlađe kadetkinje, 200 m :

  •      – Dora Koverlica, 21. mjesto (36,16)
  •      – Laura Bošnjak, 27. mjesto (39,59)

Kadeti, 100 m:

  •      – Luka Vinkerlić, 2. mjesto (12,96)

Kadeti, 300 m prepone:

  •      – Luka Vinkerlić, 1. mjesto (45,28)

Kadetkinje, 100 m :

  •      – Nora Mendica, 18. mjesto (15,26)
  •      – Nina Klaić, 21. mjesto (15,87)
  •      – Emi Brajković, 22. mjesto (15,90)
  •      – Sonja Rajko, 24. mjesto (16,06)

Mlađi juniori/ke, 100 m:

  •      – Loris Uljanić, 1. mjesto (12,20)
  •      – Emily Radošić, 6. mjesto (15,03)

Mlađi juniori, 400 m :

  •      – Loris Uljanić, 2. mjesto (56,22)

Galerija slika uz članak

Print Friendly, PDF & Email
LaPentola S