Karatisti Finide osvojili pet medalja u Zagrebu

14.04.2013. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Karatisti Finide osvojili pet medalja u Zagrebu

Na 14.KARATE MEMORIJALU POGINULIM BOJOVNICIMA DOMOVINSKOG RATA GRADA ZAGREBA, održanom 13.04.2013. u Zagrebu, nastupilo je 350 natjecatelja iz Slovenije i Hrvatske, među kojima i Karate klub ´´Finida´´ iz Poreča.

Na turniru, karatisti ´´Finide´´ nastupili su u borbama i izvođenju kata te ostvarili vrlo dobar rezultat, osvojivši ukupno pet medalja. Jednu zlatnu, jednu srebrnu i tri brončane.

Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je mlađi kadet, Tomislav Ereiz, u izvođenju kata.

Za drugo mjesto i srebrnu medalju pobrinula se kadetkinja Reana Radovčić koja je nastupila u borbama, u kategoriji preko 54 kilograma.

Za treće mjesto i brončanu medalju, izborio se mlađi kadet, Nino Bažon, u izvođenju kata, dok je mlađa kadetkinja, Tajra Pančelat, osvojila dvije bronce: jednu u izvođenju kata, a drugu u borbama do 40 kg.