Karatisti Finide osvojili čak 31 medalju na Županijskom prvenstvu u katama

IMG_0275 (800x533)
13.10.2015. 13:50; ; Početna / Slider / Karatisti Finide osvojili čak 31 medalju na Županijskom prvenstvu u katama

U nedjelju, 11.10.2015., u organizaciji Karate saveza Istarske županije i tehničkoj organizaciji Karate kluba “Amfora”, u Fažani je održan Županijski kup u katama pojedinačno i ekipno, za sve uzraste, od cicibana do veterana.

Na Županijskom kupu sudjelovalo je preko 100 natjecatelja iz 7 istarskih klubova: „Amfora“ Fažana, „Finida“ Poreč, „Istra“ Pula, „Novigrad“, „Rovinj“, „Shotokan“ Umag i „Tinjan“.

Karatisti Finide nedvojbeno su pokazali da su najbolji u Istarskoj županiji, budući da su ponovo odradili odličan posao i pomeli konkurenciju. Osvojivši ukupno 31 medalju, Finida se sasvim zasluženo plasirala na prvo mjesto u ukupnom poretku klubova.

Od ukupno 23 pojedinačne i ekipne kategorije, Finida je u čak 13 kategorija osvojila najsjajnije odličje, odnosno u konačnici je osvojeno 13 zlatnih, 12 srebrnih i 6 brončanih medalja, od čega je odrađeno čak 7 klupskih finalnih susreta, što sve skupa dovoljno govori o kvaliteti njenih natjecatelja.

1. mjesto: Sonja Rajko, mlađe učenice 9 godina
1. mjesto: Mlađe učenice ekipno – ekipa 1 (Sonja Rajko, Iva Samovojska, Nika Baf)
1. mjesto: Flavia Paliaga, učenice
1. mjesto: Učenice ekipno – ekipa 1 (Flavia Paliaga, Sonja Rajko, Iva Samovojska)
1. mjesto: Flavia Paliaga, mlađe kadetkinje
1. mjesto: Mlađe kadetkinje ekipno (Flavia Paliaga, Edera Hajmut, Vanja Božić)
1. mjesto: Sanja Bokun, seniorke
1. mjesto: Marko Paliaga, veterani

2. mjesto: Luka Rajko, cicibani 6 godina
2. mjesto: Dila Hasipi, cicibanke 6 godina
2. mjesto: Iva Samovojska, mlađe učenice 9 godina
2. mjesto: Mlađi učenici ekipno (Luka Ašpan, Mirza Hanić, Borna Bošnjak)
2. mjesto: Mlađe učenice ekipno – ekipa 2 (Marija Šimunović, Dila Hasipi, Noa Macinić)
2. mjesto: Antonio Jukić, učenici
2. mjesto: Učenice ekipno – ekipa 2 (Zoe Pašagić, Nika Baf, Borna Bošnjak)
2. mjesto: Edera Hajmut, mlađe kadetkinje
2. mjesto: Nikola Solomun, juniori
2. mjesto: Nikola Solomun, seniori
2. mjesto: Marina Radošić, seniorke
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani

3. mjesto: Emili Jurcan, cicibanke 6 godina