IMG_3352
15.04.2015. 08:53; ; Početna / Slider / Karatisti Finide osvojili 7 medalja na međunarodnom karate turniru CUP TAD RIJEKA

Na 12. CUP TAD RIJEKA 2015., međunarodnom karate turniru , održanom 12.04.2015. u Rijeci, okupilo se  760 natjecatelja iz  5 europskih zemalja (Češke, Italije, Slovenije, BiH i Hrvatske).

Karate klub ”Finida” iz Poreča učestvovao je sa 7 natjecatelja u pojedinačnim i ekipnim nastupima i osvojio ukupno 7 medalja: 3 zlatne, 2 srebrne i 2 brončane, te u konačnom poretku od 56 prijavljenih klubova na osnovu osvojenih bodova zauzeo visoko 9. mjesto

Prva mjesta i zlatne medalje osvojile su: mlađe učenice ekipno u izvođenju kata (Sonja Rajko, Iva Samovojska i Dain Hasipi), učenice ekipno također u katama (Flavia Paliaga, Sonja Rajko i Emma Berta Bočkor), te Sonja Rajko (mlađe učenice,kate pojedinačno).

Za druga mjesta i srebrne medalje uspješno su se izborile: Emma Berta Bočkor (mlađe učenice, kate) i Dain Hasipi u borbama ( kategorija mlađih učenica +36kg).

Dok su treća mjesta i brončane medalje osvojile: Flavia Paliaga i Sonja Rajko (učenice, kate).

Nadomak  brončanih medalja bili su: mlađa učenica Nika Baf i kadet Nikola Solomun (kate), koji su u repasažnom nastupu za 3. mjesto izgubili, te se u konačnici morali  zadovoljiti s plasmanom na 5. mjesto.