Karatisti Finide osvojili 3 medalje na Županijskom prvenstvu u borbama

P1170033 (800x600)
01.12.2014. 08:44; ; Početna / Sport i rekreacija / Karatisti Finide osvojili 3 medalje na Županijskom prvenstvu u borbama

U organizaciji Karate saveza Istarske županije i tehničkoj organizaciji Karate kluba ”Pula”, ove nedjelje ( 30.11.2014 )., održano je Županijsko prvenstvo u borbama pojedinačno i ekipno za kadete/kinje, juniore/ke i seniore/ke.

Na prvenstvu je učestvovalo 6  istarskih klubova.

Finidini karatisti su se na Prvenstvu predstavili u dobrom izdanju u različitim uzrasnim kategorijama  pojedinačno, te u konačnici  uspjeli osvojiti ukupno 3 medalje, od kojih su: 1 zlatna, 1 srebrna i  1  brončana.

Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojila je Sanja Bokun u kategoriji seniorki do 50 kg.

Sanja je također kao pojačanje nastupila i ekipno sa seniorkama Karate kluba ”Pula”, te su se uspješno plasirale na 1. mjesto i osvojile zlatnu medalju.

Za drugo mjesto i srebrnu medalju pobrinuo se Belmin Kadrić u kategoriji juniora do 68 kg.

Belmin je također nastupio i u kategoriji kadeta do 70 kg, te u konačnici za klub priskrbio brončanu medalju.