Karatisti Finide osvojili 18 medalja na Županijskom prvenstvu u borbama

P1130700 (800x600)
10.02.2014. 08:21; ; Početna / Slider / Karatisti Finide osvojili 18 medalja na Županijskom prvenstvu u borbama

U organizaciji Karate saveza Istarske županije i tehničkoj organizaciji Karate kluba ”Novigrad”, ove nedjelje ( 09.02.2014 )., održano je Županijsko prvenstvo u borbama pojedinačno i ekipno za učenike i mlađe kadete.

Na prvenstvu je učestvovalo 73 natjecatelja i 15 ekipa iz 10 istarskih klubova.

Finidini karatisti su se na Prvenstvu predstavili u odličnom izdanju u različitim uzrasnim kategorijama  pojedinačno i ekipno, te u konačnici  uspjeli osvojiti ukupno 18 medalja, od kojih su: 8 zlatnih, 6 srebrnih i  4  brončane.

Za prva mjesta i zlatne medalje izborili su se: Eugen Berisha (učenici -34kg), Alen Bosanac (učenici +42kg), Flavia Paliaga (učenice -32kg), Eyla Hodžić (učenice -40kg), Luana Štifanić (učenice +40kg), Beis Musljiu (mlađi kadeti -41kg), te učenice ekipno  (Luana Štifanić-Eyla Hodžić-Matea Samovojska) i mlađe kadetkinje ekipno  (Luana Štifanić-Eyla Hodžić-Karin Ćorović).

Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su: Gabriel Jagodin (učenici -34kg), Tajra Pančelat (mlađe kadetkinje -55kg), Jana Samovojska (mlađe kadetkinje +55kg), te učenice ekipno (Flavia Paliaga-Leja Pipan-Dain Hasipi), mlađi kadeti ekipno (Beis Musljiu-Alen Bosanac-Dominik Tuntar) i mlađe kadetkinje ekipno (Jana Samovojska-Tajra Pančelat).

Za treća mjesta i brončane medalje izborili su se: Dino Šarić (učenici -30kg), Dain Hasipi (učenice -36kg), Leja Pipan (učenice -40kg) i Dominik Tuntar (mlađi kadeti  +57kg).