Valfresco Uskrs S

Karate: U dvorani Žatika održano Županijsko prvenstvo u katama – karatisti Finide osvojili 22 medalje !

IMG_20190310_113759_resized_20190313_015253920
13.03.2019. 08:30; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate: U dvorani Žatika održano Županijsko prvenstvo u katama – karatisti Finide osvojili 22 medalje !

U nedjelju, 10.03.2019. u organizaciji Karate saveza Istarske županije i tehničkoj organizaciji Karate kluba FINIDA Poreč, u sportskoj dvorani ”Žatika” održano je Županijsko prvenstvo u katama pojedinačno i ekipno za sve uzraste, od cicibana (6, 7 godina) pa do seniora i veterana (+35 godina).

Na Županijskom prvenstvu natjecalo se oko 100 natjecatelja iz 7 istarskih karate klubova (AMFORA Fažana, BUJE, FINIDA Poreč, ISTRA Pula, NOVIGRAD,  SHOTOKAN Umag i VRSAR). Karate klub FINIDA i ovog je puta odradio izuzetan nastup sa svojim natjecateljima, koji su u konačnici osvojili 22 medalje, i to 7 zlatnih, 5 srebrnih i 10 brončanih.

Po završetku natjecanja izvršeno je bodovanje klubova po usješnosti te je porečka FINIDA još jednom osvojila sjajno 1. mjesto u ukupnom poretku klubova i tako postala najuspješniji klub ovogodišnjeg Županijskog prvenstva.