Delfin 2024

Karate; Reana Radovčić treća na Grand prix Croatia

11.01.2010. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate; Reana Radovčić treća na Grand prix Croatia

U subotu i nedjelju 9/10.01.2010. u Samoboru je održan 19. Grand Prix Croatia, međunarodni karate turnir, na kome je učestvovalo 19 država sa oko 1100 prijavljenih natjecatelja i devet seniorskih reprezentacija.

Na istom turniru Karate klub ´´Finida´´ iz Poreča nastupio je sa tri natjecateljice i osvojio jednu brončanu medalju, te tako uspješno započeo ovogodišnju sezonu natjecanja.

Reana Radovčić je u kategoriji učenica – 40kg osvojila 3. mjesto i brončanu medalju.

Paula Turković, kategorija mlađih kadetkinja -40kg i Renata Gazibarić, također kategorija mlađih kadetkinja +55kg, su nažalost u repasažnim borbama za 3. mjesto izgubile i tako ispustile mogućnost osvojiti brončanu medalju, što svakako ne umanjuje rezultat s obzirom da je turnir bio izuzetno jak.