Karate: Memorijal poginulim bojovnicima u Zagrebu – uspješan nastup KK Finida

30.03.2009. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate: Memorijal poginulim bojovnicima u Zagrebu – uspješan nastup KK Finida

Na 10.KARATE MEMORIJALU POGINULIM BOJOVNICIMA DOMOVINSKOG RATA GRADA ZAGREBA, održanom 29.03.2009. u Zagrebu, nastupilo je 500 natjecatelja iz Makedonije i Hrvatske, među kojima i karate klub ´´Finida´´ iz Poreča sa tri natjecateljice.

Natjecateljice ´´Finide´´ ostvarile su dobar rezultat u borbama, osvojivši ukupno 4 medalje: dvije zlatne i dvije brončane.

Reana Radovčić i Renata Gazibarić, nastupile su u dvije uzrasne kategorije u borbama i u obadvije osvojile medalje, dok je Jelena Grujičić nastupila u katama, ali nije zabilježila značajan rezultat.

Reana Radovčić, kategorija učenica – 36kg i Renata Gazibarić, kategorija mlađih kadetkinja + 55kg, su se plasirale na prvo mjesto i tako osvojile zlatne medalje.

Obadvije natjecateljice su i u starijim uzrasnim kategorijama (Reana Radovčić, mlađe kadetkinje – 40kg i Renata Gazibarić, kadetkinje + 54kg) ostvarile dobar rezultat osvojivši treća mjesta i brončane medalje