NEWS
Ljekarna

Karate klub Finida treći na Eurocupu Istria 2022

finida-eurocup
16.11.2022. 22:27; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate klub Finida treći na Eurocupu Istria 2022

Na 23.EUROCUPU ISTRIA 2022., međunarodnom karate turniru u borbama i katama za sve uzraste, održanom prošle subote (12.11.2022.) u Poreču, nastupilo je 400 natjecatelja iz 49 klubova i 6 europskih država: Austrije, BiH, Hrvatske, Italije, Slovenije i Slovačke.
 
Karate klub Finida iz Poreča je na turniru ostvario odličan rezultat, osvojivši ukupno 29 medalja: 6 zlatnih, 11 srebrnih i 12 brončanih.
 
Na osnovu broja osvojenih medalja, gdje su se zbrajali rezultati u katama i u borbama, Karate klub Finida je u ukupnom poretku, od ukupno 49 klubova, zauzeo  3. mjesto, dok je u izvođenju kata osvojio 2. mjesto.
 
Osvajači medalja za Finidu su:
 
1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 7 godina – kate (A)
1. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 8 godina – kate (B)
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 10 godina – kate (B)
1. mjesto: Petar Puškarić, dječaci 9/10 godina – borbe – 35 kg
1. mjesto: Amir Rešidović, veterani + 50 godina – kate
1. mjesto: ml.učenice – kate ekipno (Paola Puškarić-Luna Paulović-Tina Lacmanović)

2. mjesto: Tina Lacmanović, djevojčice 7 godina – kate (A)
2. mjesto: Paola Puškarić, djevojčice 7- 8 godina, borbe -24 kg
2. mjesto: Rocco Banjac, dječaci 8 godina – kate (A)
2. mjesto: Luna Paulović, djevojčice 9 godina – kate (B)
2. mjesto: Lucija Jozić, djevojčice 11 godina – borbe -39kg
2. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 11 godina – kate (B)
2. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 11 godina – borbe – 39kg
2. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 12 godina -kate (B)
2. mjesto: Amir Rešidović, veterani + 35 godina – kata
2. mjesto: ml.učenice – kate ekipno (Sara Škofić-Lana Lacmanović-Irma Mešić)
2. mjesto: učenici – kate ekipno (Petar Puškarić-Lean Šolaja-Mile Vladušić)

3. mjesto: Tina Lacmanović, djevojčice 8 godina – kate (B)
3. mjesto:  Lucija Jozić, djevojčice 11 godina – kate (A)
3. mjesto:  Lana Lacmanović, djevojčice 10 godina – kate (A)
3. mjesto:  Lana Lacmanović, djevojčice 10 godina – kate (B)
3. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 9 godina – kate (B)
3. mjesto: Sara Škofić, djevojčice 9 godina – borbe -31kg
3. mjesto: Lana Kadum, djevojčice 11 godina – kate (A)
3. mjesto: Lean Šolaja, dječaci 11 godina – kate (A)
3. mjesto: Ellena Stanik, djevojčice 11 godina – kate (B)
3. mjesto: Mile Vladušić, dječaci 11 godina – kate (B)
3. mjesto: Eva Paola Ramaja, djevojčice 12 godina – borbe -44kg
3. mjesto: učenice – kate ekipno (Lucija Jozić-Eva Paola Ramaja-Lana Kadum)

Print Friendly, PDF & Email