Valfresco Uskrs S

Karate: Flavia Paliaga nastupila na Zagreb Karate Cupu

flavia-paliaga
10.09.2019. 08:31; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate: Flavia Paliaga nastupila na Zagreb Karate Cupu

U subotu, 07.09.2019. u organizaciji Zagrebačkog karate saveza, u Zagrebu je održan međunarodni karate turnir 8. “Zagreb Karate Cup”. Turnir je okupio 720 natjecatelja iz 81 kluba i 5 država (BiH, Hrvatske, Mađarske, Srbije i Slovačke).

Na turniru, u zagrebačkoj “Kutiji šibica”, nastupila je Flavia Paliaga članica Karate kluba “Finida” iz Poreča. Bio je to njen prvi  nastup nakon ljetne pauze.

Flavia je u kategoriji kadetkinja, u izvođenju kata, poslije jedne pobjede i jednog poraza dobila mogućnost repasažnog nastupa za 3. mjesto.

U prvom repasažnom nastupu, Flavia je pobijedila članicu Karate kluba Slavonski Brod, Mateu Ećimović, dok je u zadnjem repasažnom nastupu, za treće mjesto i brončanu medalju tijesno ( 2:3 ) izgubila od protivnice iz Srbije, Minee Ristić, te se u konačnici morala zadovoljiti 5. mjestom.

Flavia je nastupila i u kategoriji juniorki, također u katama, gdje se uspjela probiti na 7. mjesto.