Sv. Bernardo -s
Delfin 2024

Karate: 7 medalja za Finidu na turniru u Kastvu

09.06.2008. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Karate: 7 medalja za Finidu na turniru u Kastvu
601Kastav2008.JPG

Povodom Dana grada Kastva u sklopu Kastavskih sportskih igara, u nedjelju 08.06.2008., održan je karate turnir za mlađi uzrast na kome se okupilo preko 100 natjecatelja iz 9 primorsko-goranskih i istarskih klubova. Članovi Karate kluba ´´Finida´´ iz Poreča nastupili su sa šest natjecatelja i osvojili 7 medalja: tri zlatne, dvije srebrne i dvije brončane.

Zlatne medalje za Finidu osvojili su: Karla Sorčić, cicibanke -35kg, Reana Radovčić, mlađe učenice – 35kg i Renata Gazibarić, učenice +50kg.

Srebrne medalje osvojili su: Tin Bobanović, cicibani – 30kg i Paula Turković, učenice – 35kg, a sa dvije brončane medalje okitila se Lucija Gržinić, u kategoriji cicibanki – 30kg i kategoriji mlađih učenica – 35kg.