Kadetkinje Rukometnog kluba Poreč pobijedile , djevojčice izgubile protiv Arene iz Pule

45033978_10214888042491943_591577460932345856_n
28.10.2018. 23:30; ; Početna / Sport i rekreacija / Kadetkinje Rukometnog kluba Poreč pobijedile , djevojčice izgubile protiv Arene iz Pule

Rukometašice Poreča su u nedjelju 28.10.2018. godine bile domaćin rukometašicama Arene u rukometnoj utakmici 2. kola županijske rukometne lige za mlađe kadetkinje rođene 2004/05 godine.

Sve drugo osim pobjede domaće ekipe bilo bi veliko iznenađenje u ovom susretu, bilo je nešto nervoze u našoj igri tijekom prvog poluvremena do rezultata 6:6, nakon toga Porečanke preuzimaju vodstvo i prvo poluvrijeme završavaju sa četiri zgoditka razlike u svoju korist.
U drugom dijelu puno bolja igra naših rukometašica naročito u odbrani što je u konačnici dovelo do  osjetnije razlike u golovima i potpuno zasluženu pobjedu u kojoj su priliku za igru dobile sve naše igračice.

ŽRK Poreč – ŽRK Arena  25:16 (13:9)

Zgoditke za Poreč su postigle: Hrlić 6, Pilat 5, Ivančić 4, Barišić 3, Kodan i Aleksić 2, Picco, Pušić i I. Prgić po 1.

Za ekipu Arene najviše zgoditaka je postigla Karolina Škare 5.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Nikol Pujos, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Marija Barišić, Dina Mejrić, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Mirna Hutinski, Lana Pilat, Nika Pušić, Anja Nikolić, Ivana Prgić, Lana Prgić i Zea Aleksić.

Trener Goran Rajković

Djevojčice ŽRK Poreč rođene 2006/07 godine ugostile su u 2. kolu županijske lige ekipu ŽRK Arene iz Pule.

Bila je to prva službena utakmica županijske lige za naše djevojčice. Igrale su vrlo hrabro i borbeno za svaku loptu ali su nažalost izgubile protiv iskusnije ekipe iz Pule.

Za Poreč je najviše zgoditaka postigla Nikolina Kodan 5, dok je za ekipu Arene najviše postigla Klaudija Žagar 6.

ŽRK Poreč – ŽRK Arena  6:14 (0:6)

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Samra Ahmetspahić, Ema Alić, Katja Šoš, Lana Kovačević, Gabriela Benić, Baljak Stela, Eva Jurković, Nikolina Kodan i Putnik Elena.