Kadetkinje Rukometnog kluba Poreč pobiijedile protiv Arene, djevojčice izgubile

48358799_10215242815721052_7355850549234761728_n
15.12.2018. 19:15; ; Početna / Sport i rekreacija / Kadetkinje Rukometnog kluba Poreč pobiijedile protiv Arene, djevojčice izgubile

Rukometašice Poreča su ostvarile novu pobjedu u 7. kolu županijske rukometne lige za mlađe kadetkinje rođene 2004/05 godine.

Pobijedile su u gostima ekipu ŽRK Arena 2.

Iako je to trebala biti lagana utakmica za ekipu Poreča ponovo je to bila uspavanka u prvom poluvremenu, bez velike želje i motiva rezultat je ostao neriješen 10:10.

U drugom poluvremenu puno bolja igra u odbrani i odlučnija u napadu rezultira plus šest golova u našu korist koje je do kraja utakmice bilo dovoljno za novu pobjedu.

ŽRK Arena 2 – ŽRK Poreč   17:21 (10:10)

Zgoditke za Poreč su postigle: Ivančić 5, I. Prgić 4, Picco i Nikolić po 3, Hrlić, Pušić i Matošević po 2.

Za ekipu Arene najviše zgoditaka su postigle Škare i Buršić po 6.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Hana Miličević, Saša Matoševič, Vita Ivančić, Marija Barišić, Dina Mejrić, Leona Picco, Valentina Kodan, Petra Hrlić, Emanuela Blažević, Nika Pušić, Anja Nikolić i Ivana Prgić.

Trener Goran Rajković.

Djevojčice ŽRK Poreč rođene 2006/07 godine izgubile su u 7. kolu županijske lige od ekipe ŽRK Arene 2.

Novi poraz naših djevojčica u Puli, odlično su odigrale i dobile prvo poluvrijeme 8:7 a onda neshvatljiv pad u igri sa puno tehnički greški i samo dva postignuta gola bilo je nedovoljno za pobjedu.

ŽRK Arena 2 – ŽRK Poreč  11:10 (7:8)

Zgoditke za Poreč su postigle: Kodan 6, Baljak 2, Ahmedspahić i Alić po 1.

Za ekipu Arene 2 najviše je zgoditaka postigla Zupanić 6.

Ekipa ŽRK Poreč igrala je u sastavu: Samra Ahmetspahić, Ema Alić, Lana Kovačević, Gabriela Benić, Baljak Stela, Eva Jurković, Nikolina Kodan i Putnik Elena .