Judaši porečkog judo kluba Istra osvojili medalje na međunarodnom turniru Black Belt open u Zagrebu

IMG-ef8acaae5273aa471b2abd130b68162c-V
07.10.2024. 12:33; ; Početna / Sport i rekreacija / Judaši porečkog judo kluba Istra osvojili medalje na međunarodnom turniru Black Belt open u Zagrebu

U nedjelju 6.10.2024 održan je Međunarodni turnir Black Belt open u Zagrebu. Nastupilo je ukupno 838 natjecatelja. Za judo klub Istra-Poreč nastupilo je ukupno 10 natjecatelja.

Zlatne medalje osvojili su Filip Matanović i David Milanović
Srebro je osvojila Sara Džombić.
Brončanu medalju osvojio je Mateo Jures, dok je Posanović Filip osvojio 5 mesto te Leona Maljić i Sara Paladin 7 mjesto.

Radi se o izrazito jakom natjecanju što govori i sam broj sudionika. Posebno bi istaknuli  Davida Milanovića koji je s 5 pobjeda donio zlato u Poreč.

Pred Davidom i Mateom je Prvenstvo Hrvatske koje će biti za 2 tjedna, a naši judaši su s ovim rezultatom pokazali da su i više nego spremni.