Još lijepih vijesti sa stolnoteniskog turnira „Đuro Dubenik″ Dugo Selo

907DSCN3379.JPG
20.03.2012. 00:00; ; Početna / Sport i rekreacija / Još lijepih vijesti sa stolnoteniskog turnira „Đuro Dubenik″ Dugo Selo

Na 35. HSTS-ovom memorijalnom međunarodnom stolnoteniskom turniru „Đuro Dubenik″ održanom 17.-18. Ožujka u Dugom Selu, u konkurenciji 400-tinjak sudionika u 4 kategorije odličan nastup imali su juniorka Martina Rioža, najmlađi kadet Filip Dekleva i mlađi kadet Leon Španić.
Kaštelirka Martina Rioža osvojila je 1.mjesto. u skupini je ostvarila tri pobjede, zatim je pobijedila još Tomić Dunju ( VOD ) 3:1, Anu Švarc ( BJE ) 3:0, U polufinalu Basić Magdalenu ( HMI ) 3:1 i u finalu Jazbec Idu ( HMI ) sa 3:2.
Najmlađi kadet Filip Dekleva prošao je skupinu bez problema u 1/16 finala pobijedio je Culjak Ivana ( GSZ ) 3:0 , u 1/8 Antolović Karla ( SVL ) 3:0, u ¼ Ban Ivora ( HMI ) 3:2, u polufinalu pobijedio je Kučera Dijana (IND ) 3:1 i u finalu bio je bolji od Lacković Mihaela ( VOD ) sa 3:1 i tako osvojio 1.mjesto.
Mlađi kadet Leon Španić osvojio je odlično treće mjesto. U skupini je osvojio 3 pobjede, u 1/8 je bio boji od Dražić Dominika ( VOD ) 3:1, u ¼ finala je nadjačao Bank Marija ( VOD ) sa 3:2 i u polufinalu je zaustavljen od Vidaček Marka ( IGE ) 3:.
Kadet Davide Dekleva je prošetao grupom ali je u 1/8 zaustavljen od Vidačeka.
Mlađa kadetkinja Perta Šimičić izašla je iz skupine kao druga nositeljica i zaustavljena je u 1/8 od Marn Eme (AQU).