Jedriličari Horizonta uspješno nastupili na Otvorenom prvenstvu Istarske županije

121051903_1291456977865842_1113960232696158013_o
12.10.2020. 20:50; ; Početna / Sport i rekreacija / Jedriličari Horizonta uspješno nastupili na Otvorenom prvenstvu Istarske županije
Jučer je završilo dvodnevno Otvoreno prvenstvo Istarske županije za klase Laser Radial (9 natjecatelja), Laser 4.7 (11 natjecatelja) i Optimist (69 natjecatelja).
U subotu su odjedrena 2 plova a u nedjelju se nije jedrilo zbog loših vremenskih uvjeta.

Naš klub predstavljalo je 10 natjecatelja, od toga jedan u klasi Laser 4,7 SIMON STARIĆ koji je osvojio 8 mjesto u ukupnom poretku i 4. mjesto u muškoj kategoriji.
U klasi Laser Radial se natjecao SIMON ŠTIFANIĆ koji je osvojio 7. mjesto ukupno.

U klasi Optimist je sudjelovalo najviše naših natjecatelja:
  • VITO BOŽOVIĆ 10. mjesto
  • NIKA FORNAŽARU 11. mjesto i 3.mjesto u kategoriji djevojčice NOA MACINIĆ 23.mjesto
  • DAVID NICOLETTI 24. mjesto i 5.mjesto u kategoriji dečki U12
  • MASSIMO ŽIKOVIĆ 26.mjesto
  • FRANCO ENRICO SUAREZ RADIN 29.mjesto i 8. mjesto u kategoriji dečki U12.
Zbog odsustva i tehničkih problema ISKRA IVANČIĆ i LUKA KLOBAS su bili bez odjedrenih plovova i nisu postigli rezultat.

Čestitamo svim natjecateljima i želimo im još puno regata !