Jadran trokorakom preko Bahalina; VINODOL – JADRAN POREČ 1:3 (1:2)

277666759_5110797925647150_5111004891801131965_n
03.04.2022. 12:49; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran trokorakom preko Bahalina; VINODOL – JADRAN POREČ 1:3 (1:2)

Vinodol je prvih mjesec dana obavio skoro pa u skladu sa svojim željama. Momci Nehajeva Svasta nisu doživjeli niti jedan jedini poraz, no na njihovu nesreću, u određenim utakmicama u kojima su očekivali pobjedu do nje ipak nisu došli, piše istrasport.eu

Danas im je Jadran nanio prvi proljetni poraz, na krilima sjajnih individualnih poteza porečkih ofenzivaca. Igrala se 19. minuta kada je Ivan Al Tharwan „spremio“ jedan „slobodnjak“ iza leđa Godinića za slavlje Porečana, a šest minuta kasnije Mate Ivetić je „promiješao“ dvojicu protivničkih igrača na šesnaestercu pa pogodio za 0:2.

Nakon toga su gosti imali i jedanaesterac jer je srušen Karlo Abramović, ali je domaći vratar Marino Godinić obranio udarac Olivera Sumića s „kreča“. Prije poluvremena Vinodol smanjuje nakon kornera, a strijelac je Duje Zrilić.

Ipak, Porečani su u nastavku potvrdili pobjedu. Manuel Perković, tek što je ušao u igru, ubacuje s korner linije, a na drugoj vratnici se oslobađa Ivan Lepinjica pa poentira u suprotni kut za konačnih 1:3 i zasluženi trobod porečkog sastava.

NOVI VINODOLSKI – Stadion Bahalin – 3. HNL ZAPAD – 18. kolo – SUDAC: Luka Milković (Viškovo), POMOĆNICI: Milan Kukuljan (Podkilavac) i Danijel Tonković (Otočac)

VINODOL – JADRAN POREČ 1:3 (1:2)

Žuti kartoni: Peričić, Zrilić, Filipović (Vinodol)

Strijelci: 0:1 Al Tharwan 19′, 0:2 Ivetić 25′, 1:2 Zrilić 43′, 1:3 Lepinjica 78′

VINODOL: Godinić, Hrmić, Petrinović A. (46. Tomić M.), Peričić (46. Brdar), Filipović, Buljat (46. Petrinović T.), Tonković, Zrilić (65. Šanić), Grbac, Tomić Ž., Peričić L. (76. Lenac)

Trener: Nehajev Svast

JADRAN POREČ: Pavlić, Mofardin, Užila, Al Tharwan, Lepinjica, Ivetić (90. Khaled), Sumić, Mendiković, Abramović, Bernobić, Vlizlo (88. Šverko F.)

Trener: Dalibor Šuran