Jadran pobijedio u Labinu i nastavio 100% niz RUDAR TRANS EURO – JADRAN POREČ 2:3

nk-jadran
13.09.2021. 08:45; ; Početna / Novosti / Jadran pobijedio u Labinu i nastavio 100% niz RUDAR TRANS EURO – JADRAN POREČ 2:3

Nogometaši Jadrana su još jednom gostujućom pobjedom nastavili 100% niz u novoj sezoni 3.HNL Zapad. Nakon teškog gostovanja na Grobniku i domaće pobjede na Krkom, Porečani su na još jednom teškom gostovanju u Labinu pokazali da će i ove godine biti jedni od kandidata za vrh tablice. Iako su bili desetkovani pred utakmicu, a u toku utakmice ostali bez standardnog braniča Paola Bernobića, a od 62.minute i sa igračem manje, igrači Dalibora Šurana su predvođeni dvostrukim strijelcem Matom Ivetićem i Igorom Lepinjicom porazili domaćine sa 3 – 2 i zauzeli 1.mjesto na tablici sa NK Crikvenicom. Veseli činjenica da je trener Šuran u utakmicu ušao sa postavom koja u prosjeku ima samo 21,5 godina.

Trener Šuran još jednom nije krio zadovoljstvo nakon utakmice: Još jednom smo zasluženo pobijedili, moji dečki su pokazali zajedništvo i karakter i iako smo se cijeli tjedan mučili sa ozljedama, kontrolirali smo utakmicu i zasluženo pobijedili. I sa igračem manje smo bili bolji, zabili gol, a nedostajalo je samo malo mirnoće u zadnjem dodavanju da naša pobjeda bude i uvjerljivija. Idemo utakmicu po utakmicu, vjerujem da možemo daleko dogurati.

Uz seniore, i članovi Škole nogometa su započeli sa svojim natjecanjima, rezultate donosimo u nastavku:

Juniori – U19 – NK Jadran Poreč – NK Pomorac 1921  2 – 3
Seniori – NK Rudar Trans Euro – NK Jadran Poreč 2 – 3 (Ivetić x2, Lepinjica)

RUDAR TRANS EURO – JADRAN POREČ 2:3

Stadion Zelenice. Sudac: Igor Pajač (Sveti Ivan Zelina)

Strijelci: 0:1 Ivetić (38), 0:2 Lepinjica (54), 0:3 Ivetić (69), 1:3 Macan (87), 2:3 Macan (89)

Žuti kartoni: Kurtić, Pavlović (Rudar) Terlević (Jadran)

Crveni karton: Radman (64, dva žuta kartona)

RUDAR TRANS EURO: T. Macan, Načinović, Ban, Golja, Giljanović, I. Macan, Juričić (46 Pavlović), Rudan, Licul, Boucaux (55 Stepčić), Kurtić

JADRAN POREČ: Pavlić, Ilić, Mofardin, Lepinjica, Ivetić, Herak (80 Leko), Ereiz, Radman, Terlević, Bernobić (22 Tikas), Vlizlo (90 Mendiković)