Jadran dominirao i napokon zasluženo pobijedio – Jadran : Ponikve 3:1

06.10.2018. 20:16; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran dominirao i napokon zasluženo pobijedio – Jadran : Ponikve 3:1
jadran004

Bilo je nekoliko ovakvih utakmica na Velom Joži, ali je današnja prva koja je okončala sretno po Porečane. Naime, Jadran je u 90 minuta pokazao da je kvalitetnija momčad od Ponikva, ali je i svoju dominaciju obogatio pogocima.

Ponikve su u 11. minuti povele slučajnim golom, a šest minuta kasnije gosti dozvoljavaju da u petercu neometan ostane Manuel Perkovića, a veznjak Jadrana takve poklone “ne prašta”.

Do predaha se ostalo u egalu, a sredinom nastavka lijepi centaršut upućuje Oliver Sumić da bi u skoku s vratarom gostiju bio uspješan Emanuel Valenta i semafor je pokazao 2:1. Točku na “i” stavio je Robert Vlizlo, netom što je ušao, realiziravši jednu kontru (iz druge, prvi put je pogodio vratnicu) za konačnih 3:1.