Jadran do boda s okusom pobjede. JADRAN – KUSTOŠIJA 2:2 (1:2)

Sajete-Porec
04.11.2023. 17:17; ; Početna / Sport i rekreacija / Jadran do boda s okusom pobjede. JADRAN – KUSTOŠIJA 2:2 (1:2)

piše: Elvis Uravić, istrasport.eu
Kao pobjedu ovaj današnji bod trebaju slaviti nogometaši Jadrana jer je momčad Kustošije danas bila bolja momčad te itekako bliže pobjedi. No, računa se samo konačni rezultat, stoga, možemo reći da su Porečani nastavili niz neporaženosti.

Kako su Jadranaši odigrali prvo poluvrijeme, najbolje govore tri izmjene na predahu domaćeg trenera, a na predah se otišlo s 1:2. Gol Porečana je u jednoj gužvi pripisan Salehu, a u 8. i 42. minuti poentirao je Jahnoah Guevara Markelo.

Bod Porečanima, koji su i u drugom poluvremenu bili podređeni, donio je Ivan Al Tharwan realiziravši najstrožu kaznu koju su dobili domaći u 79. minuti nakon igranja rukom Dujmovića, inače jednog od najboljih gostujućih igrača.

POREČ – SRC Veli Jože – SUPERSPORT DRUGA NL – 12. kolo – SUDAC: Matteo Bednjanec POMOĆNICI: Aleksandar Vuzem i Marijan Rebrina DELEGAT: Ivan Medvedec

JADRAN – KUSTOŠIJA 2:2 (1:2)

Strijelci: 0:1 Markelo 8′, 1:1 Saleh 40′, 1:2 Markelo 42′, 2:2 Al Tharwan 79-11m

Žuti kartoni: Stošić, Siljan, Sumić, Radman (Jadran) Išlić, Markelo, Lebar, Petković (Kustošija)

JADRAN: Pavlić, Šverko (46. Macan), Mofardin (46. Al Tharwan), Saleh (46. Stošić), Lepinjica (82. Bernobić), Mendiković, Sumić, Gavrić, Radman (64. Siljan), Mandaw, Ivetić

Trener: Dalibor Šuran

KUSTOŠIJA: Jerolimov, Bošnjak (56. Mody), Išlić (56. Wisdom), Majić (56. Kukoč), Klapija (46. Petković, 87. Lovren D.), Lebar, Vajdovčić, Dujmović, Kozina, Mihaljević, Markelo

Trener: Rajko Vidović