Izvrsni nastupi porečkih ritmičarki na Leda cupu, međunarodnom turniru u ritimčkoj gimnastici

2023-04-25_08h40_12
25.04.2023. 08:43; ; Početna / Sport i rekreacija / Izvrsni nastupi porečkih ritmičarki na Leda cupu, međunarodnom turniru u ritimčkoj gimnastici

Proteklog vikenda su porečke gimnastičarke bile u Zagrebu gdje se održavao međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici Leda cup, a u sklopu njega je u petak održano i 3. kolo Cro gym lige. Juniorka Gresa Ramadani je na Cro gym ligi osvojila prvo mjesto u vježbama sa obručem i trakom, 2. mjesto u vježbi sa čunjevima te 4. mjesto u vježbi sa loptom i bila ukupno prva.

U subotu na Leda cupu po prvi put su nastupile u A programu četiri naše gimnastičarke te ostvarile zapažene rezultate: Paola Puškarić u kategoriji mini je osvojila 3. mjesto, kadetkinje Olja Trbović i Marie Lou Čugalj su ovojile 10. mjesto, a Umma Ramadni je osvojila 11. mjesto.

U nedjelju se natjecao B program pa je mlađa kadetkinja Gala Velenik osvojila 3. mjesto, a Luana Milotić 3. mjesto.
Juniorka Lara Cramer osvojila je 2. mjesto u vježbi sa obručem, a Lea Jugovac 2. mjesto u vježbi sa loptom.