III HNL ZAPAD/ROVINJ: NK Rovinj-NK Jadran 1:1 (1:1)

15.03.2014. 19:15; ; Početna / Sport i rekreacija / III HNL ZAPAD/ROVINJ: NK Rovinj-NK Jadran 1:1 (1:1)
2014-03-15_19h12_57

Podjela bodova u ne previše sadržajnom derbiju nogometaša sa zapadne obale. Rovinj i Jadran odigrali su susret u kojem su obje momčadi bile dominantne, svaka u svom poluvremenu.

Rovinježi su poveli na samom startu utakmice. Dobru formu potvrdio je Bojan Gjurchinoski koji je izbio sam na vratara Petrušića i preciznim udarcem pogodio ispod grede za 1:0.

U 17. minuti Gjurchinoski s desne strane šutira, Petrušić brani. U 30. još bolja šansa. Gjurchinoski je povratnom loptom pronašao Vasilja na deset metara od gola čiji udarac ispod grede brani porečki vratar.

U posljednjim trenucima prvog dijela Dujanić šalje loptu za Bašu koji poravnava preciznim udarcem pored nemoćnog Starčića. Kako je završilo prvo, tako je i započelo drugo poluvrijeme, Porečani nešto bolji stvorili nekoliko poluprigoda, ali je sve završilo ili u Starčićevim rukama ili u bloku. Do kraja susreta jalova inicijativa gostiju pa je ostalo 1:1.