III HNL ZAPAD/POREČ: NK Jadran-NK Vinodol 3:1 (2:1)

17.05.2014. 20:53; ; Početna / Sport i rekreacija / III HNL ZAPAD/POREČ: NK Jadran-NK Vinodol 3:1 (2:1)
2014-05-17_20h51_50

Nogometaši Jadrana su očekivano slavili protiv „fenjeraša“, ali teže nego što to komotan rezultat govori. No, Dean Mostahinić ne treba biti zabrinut, dojam je da su Porečani igrali upravo onolikim intenzitetom kakav im je za pobjedu trebao.

Već od sedme minute Šajete imaju razlog za osmijeh. Baša je prošao desnom stranom, ušao u šesnaesterac, a onda poslao loptu za Marka Kepčiju koji s desetak metara matira Hodžića za 1:0.

Do predaha udvostručili su domaći vodstvo nakon što je u 43. minuti najbolji igrač susreta, Edi Baša u punom trku primio loptu te zaobišao vratara pa ljevicom zatresao mrežu za 2:0.

U drugom dijelu opasniji gosti. Jedna kontra okončana je pogotkom usamljenog Topolovca u šesnaestercu, a mogli su Vinodolci i do boda, ali je Petrušić zaustavio dva dobra pokušaja gostiju. Ipak, posljednji „čavao“ lijes ambicija Vinodola zakucao je tko drugi nego – Edi Baša, u posljednjim trenucima susreta.