III HNL ZAPAD/POREČ: NK Jadran-NK Grobničan 3:0 (2:0)

05.04.2014. 23:30; ; Početna / Sport i rekreacija / III HNL ZAPAD/POREČ: NK Jadran-NK Grobničan 3:0 (2:0)
2014-04-05_23h28_02

Lakše od očekivanog su nogometaši Deana Mostahinića slavili protiv Grobničana. Susret je rješen već u prvom dijelu, a obilježila ga je igra dvojice najboljih Porečana, Baše i Dujanića.

Domaći su poveli rano, već u 16. minuti nakon kornera kojeg je izveo Baša, a Pavle Đurić loptu glavom poslao u nebranjeni dio mreže za slavlje mnogobrojne domaće publike.

U 32. minuti Dujanić daje odličnu loptu za Bašu koji izlazi sam na Milića te pogađa vratnicu od koje se lopta odbija u mrežu. Do predaha dogodila se slična situacija i sa Kepčijom, ali njegov udarac nije pronašao put do mreže.

U nastavku domaćini imaju posjed lopte, ali ne jurcaju svjesni da imaju pobjedu u „džepu“. Ipak, u 86. minuti jedna je lopta došla do danas sjajnog Baše, a on ju je s vrha šesnaesterca poslao iza Milića za visokih 3:0.