III HNL ZAPAD/HRELJIN: NK Naprijed-NK Jadran 1:2 (0:0)

30.11.2013. 21:23; ; Početna / Sport i rekreacija / III HNL ZAPAD/HRELJIN: NK Naprijed-NK Jadran 1:2 (0:0)

Porečani četvrtom uzastopnom pobjedom do četvrtog mjesta.

Prije četiri kola Porečani su bili pretposljednja momčad lige, a onda su zaredali četiri pobjede, uključujući današnju na Lonji za potvrdu četvrtog mjesta prije zimske stanke.

U posljednjoj minuti prvog dijela gosti su odigrali lijepu kombinaciju u šesnaestercu domaćih na kraju koje je lopta stigla do Dujanića, a on je odmjerenim udarcem poslao u gol.

Četiri minute prije kraja susreta Dujanić se prometnuo u igrača utakmice nakon što je izborio jedanaesterac kojeg je onda realizirao sigurni Marko Kepčija. U trećoj minuti nadoknade nakon jednog kornera domaćih Radmanović na drugoj vratnici postavlja nogu i matira Petrušića za konačnih 1:3.