Hrvačko Zlato, srebro i bronca stigli u Poreč

339109098_629616925880657_7720451185591597966_n
04.04.2023. 23:21; ; Početna / Sport i rekreacija / Hrvačko Zlato, srebro i bronca stigli u Poreč
U nedjelju, 2. travnja, u školskoj sportskoj dvorani Josip Samaržija Bepo u Koprivnici održano je Prvenstvo Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim načinom za uzraste juniora (U20) i mlađih dječaka (U13) .
Organizatori prvenstva bili su Hrvački klub Podravka i Hrvatski hrvački savez. Natjecanje je privuklo brojne hrvače iz cijele Hrvatske, a sudjelovali su i neki od najboljih mladih hrvača u zemlji. Uzbuđenje je bilo veliko, a publika je uživala u gledanju borbi i navijanju za svoje favorite.
Ovo je bila prilika za mlade hrvače da pokažu svoje vještine i talent.

U uzrastu U13 Hrvački klub Poreč predstavio se sa 7 hrvača i zabilježio sjajne rezultate:
Bubičić Dorjan osvojio je 1.mjesto, Mai Lean Močibob osvojio je 2.mjesto i Haris Mešić osvojio je 3.mjesto, dok je Antonio Leva osvojio visoko 4.mjesto.

Od porečkih hrvača nastupali su još : Armando Prodan gubi u 1/4 finala, a Alex Šantor i Petar Momić ovog puta ostali su bez plasmana.

“Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju za pobjedom. Slijedeču godinu dolazimo još jači i spremniji,” istakli su iz kluba.

Ekipu su vodili treneri: Petar Juić, Branko Buničić koji su više nego zadovoljni postignutim rezultatima.