Horizontovci ubrali 5 medalja na Prvenstvu županije!

12064080_1052216231479049_1002779866_n
12.10.2015. 12:37; ; Početna / Sport i rekreacija / Horizontovci ubrali 5 medalja na Prvenstvu županije!

Ovog vikenda pod organizacijom JK Fažana održalo se županijsko prvenstvo za klasu Laser radial i Laser 4.7. Prijavilo se 23 natjecatelja a od članova JK Horizont-a nastupili su Mare Milić, Lucija Laković, Rene Starić, Mauro Mendiković i Matej Rapić.
U 2 dana održano je 5 plovova po jakoj buri i tramontani uz pratnju kiše koja je padala prvi dan regate.
U klasi Laser 4.7 Mare Milić pobijedila je u konkurenciji cura te je postala županijska prvakinja, a drugo mjesto pripalo je Luciji Laković.
Mare i Lucija zauzele su 5. i 6. mjesto u ukupnoj konkurenciji.
Mauro Mendiković zauzeo je 11. mjesto.
U klasi Laser Radial Rene Starić postala je županijska prvakinja te je zauzela ukupno 2. mjesto.
Matej Rapić zauzeo je ukupno 3. mjesto s istim brojem bodova kao i drugoplasirana Rene.

Čestitamo našim takmičarima na ostvarenom rezultatu.