Hattrick Mate Ivetića u “petardi” Jadrana, JADRAN – POMORAC 1921 5:0 (2:0)

18.09.2021. 21:39; ; Početna / Sport i rekreacija / Hattrick Mate Ivetića u “petardi” Jadrana, JADRAN – POMORAC 1921 5:0 (2:0)
Jadran-1

Dugo se lomilo i prognoziralo gdje će se ovaj susret odigrati, no u konačnici odigran je u Poreču. Ali i da je odigran u Kostreni, sumnjamo da bi ishod bio drukčiji, piše portal istrasport.eu.

Jadran je danas dominirao svih 90 minuta u ozbiljnoj, konkretnoj i učinkovitoj igri. Jedini mali problem stvorili su si pred kraj utakmice kada je kod već visokih 4:0 Pavlić odbranio jedanaesterac, a sve je ostalo danas bilo u znaku Porečana kod kojih je ponovno uz Lepinjicu bio briljantan Ivetić

Poveli su Porečani nakon pola sata igre kada je na asistenciju Lepinjice najbolje reagirao Abramović. Samo nekoliko minuta iza toga Ivetić, ponovno, nakon dodavanja Lepinjice, lažnjakom se oslobađa čuvara i poentira za rezultat poluvremena.

U nastavku Abramović je najprije nanizao nekolicinu gostujućih igrača i asistirao Ivetiću za 3:0, a nakon toga bilježimo još jednu asistenciju Lepinjice za danas trostrukog strijelca Matu Ivetića.

Točku na “i” današnjeg susreta za visoku pobjedu Porečana od 5:0 stavio je Igor Lepinjica nakon brze kontre koju je inicirao Sumić.

POREČ – Stadion Veli Jože – 3. HNL Zapad – 4. kolo. – SUDAC: Luka Milković (Viškovo), POMOĆNICI: Nenad Marušić (Matulji) i Igor Bahun (Rijeka)

JADRAN – POMORAC 1921 5:0 (2:0)

Žuti Kartoni: Marinković (Jadran), Ende, Dželajlija, Babić, Čanković (Pomorac 1921)

Strijelci: 1:0 Abramović 31′, 2:0 Ivetić 36′, 3:0 Ivetić 48′, 4:0 Ivetić 66′, 5:0 Lepinjica 83′

JADRAN: Pavlić (81. Mišić), Leko, Mofardin, Al Tharwan, Sumić, Lepinjica, Ivetić, Herak (68. Užila), Ereiz,  Marinković (81. Mendiković), Abramović (55. Vlizlo)

Trener: Dallibor Šuran

POMORAC 1921: Šestan, Babić, Dorčić, Devčić, Ende, Vinković, Šprem-Veljavečki,  Čanković (68. Sobotinčić), Božanić (46. Žeželj), Lončar (40. Rumora, od 60. Mendrila), Dželajlija (60, Muminović)

Trener: Vladimir Jerić